Elektroinštalačné práce

Zabezpečujeme komplexné elektroinštalačné práce pri rekoštrukciách bytových jadier a rodinných domov, spoločných priestorov bytových a nájomných domov, rekonštrucie stupačiek v bytových domoch. Všetky práce vykonávajú odborníci s potrebnou kvalifikáciou a cetrifikáciou.

Profesionálne elektroinštalačné práce v Košiciach a okolí

Správne a profesionálne vykonanou inštaláciou a údržbou elektroinštalácie predchádzame vzniku havarijnných stavov a šetríme vaše peniaze. Nechajte tieto práce na nás a budete si môcť nerušene užívať bezproblémový chod svojej domácnosti.

Sme tu pre Vás pri rekoštrukcii bytu alebo domu, ak potrebujete vymeniť staré elektrické rozvody, ak potrebujete revíziu existujúcich rozvodov, ale aj pri riešení havarijných situácii.

Špecializujeme sa na rekonštrukcie bytových jadier a domov, nebytových priestorov, spolupracujeme aj s bytovými spoločenstvami pri celkovej obnove bytových domov.

Elektroinštalačné práce na kľúč

Komplexnosť služieb, to je to, čo Vám chceme ponúknuť. Vyriešime Vašu elektorinštaláciu na kľúč. Navrhneme Vám ideálne riešenie, vypracujeme projekt aj s podrobnou cenovou kalkuláciou. Vyhodotovíme kompltetné dielo vrátane murárskych prác, ktoré Vám odovzdáme aj s východiskovou revíziou. Nechajte svoju elektroinštaláciu na nás.

Zoznam elektroinštalačných prác ktoré ponúkame

  • Elektroinštalácia bytu, alebo domu - vnútorné rozvody, kompletné dielo na kľúč, alebo rekonštrukcia existujúcich vedení
  • Revízie elktroinštalácie
  • Elektroinštalácia spočných priestorov v bytových a nájomných domoch, rekonštrukcia hlavného vedenia, stupačiek
  • Výmena elektromerov a rozvádzačov
  • Opravy a rekonštrukcie domových telofónov, osvetlenia, montáž osvetlania s pohybovým senzorom a pod.
  • Priemyselné rozvody

Cena našich prác

Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Pripravíme Vám cenovú ponuku šitú na mieru. Cenu každého zásahu s Vami vopred dohodneme a odkonzultujeme.