Vodoinštalatérske práce

Zabezpečujeme komplexné vodoinštalačné práce pri rekoštrukciách bytových jadier a rodinných domov, inštaláciu teplovodných a plynových rozvodov, výmenu starých potrubí a rozvodov. Všetky práce vykonávajú odborníci s potrebnou kvalifikáciou a cetrifikáciou.

Profesionálne vodoinštatérske práce v Košiciach a okolí

Správne a profesionálne vykonanou inštaláciou a údržbou rozvodov vody, plynu a kúrenia predchádzame vzniku havarijnných stavov a šetríme vaše peniaze. Nechajte vodoinštalatérske práce na nás a budete si môcť nerušene užívať bezproblémový chod svojej domácnosti.

Sme tu pre Vás pri rekoštrukcii bytu alebo domu, ak potrebujete vymeniť staré rozvody vody, plynu, kúrenia, ak potrebujete revíziu existujúcich rozvodov, výmenu vodovodných batérií, ale aj pri riešení havarijných situácii.

Špecializujeme sa na rekonštrukcie bytových jadier a domov, nebytových priestorov, spolupracujeme aj s bytovými spoločenstvami pri celkovej obnove bytových domov.

  Ponúkame komplexné služby

  Obráťte sa na nás so svojou požiadavkou a my vám zabezpečíme komplexné služby.  Pri všetkých činnostiach vykonávame aj výkopové a murárske práce vrátanie obkladačských prác. Samozrejmosťou je dodanie všetkých inštalatérskych materiálov. Na požidanie zabezpečíme aj dodanie plynových kotlov, čerpadiel, radiátorov, batérií a pod.

  Zoznam vodoinšalatérskych prác ktoré ponúkame

  • Výmeny a opravy rozvodov vody, odpadov, kúrenia, plynu
  • Výmeny vodovodných prípojok v rodinných domoch aj v nebytových priestoroch, supačiek v bytoch
  • Havarijné inštalatérske práce, opravy kanalizácií, sanácie potrubia
  • Montáž kalových čerpadiel
  • Kúrenárske práce, montáž kúrenia pre bytové domy a domy, inštalácia a j dodanie plynových kotlov a radiátorov 
  • Opravy a inštalácie kanalizácie, dažďových zvodov

  Cena našich prác

  Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Pripravíme Vám cenovú ponuku šitú na mieru. Cenu každého zásahu s Vami vopred dohodneme a odkonzultujeme.