Obklady a dlažby

Ponúkame profesionálnu pokládku keramických obkladov a dlažieb akýchkoľvek rozmerov. S obkladačskými prácami máme dlhoročné skúsenosti. Profesionálna práca našich obkladačov nechá vyniknúť kráse obkladu ktorý ste si vybrali.

Profesionálna pokládka obkladov a dlažieb v Košiciach a okolí

Správne a profesionálne prevedená pokládka dlažieb a obkladov spĺňa nie len estetické, ale aj funkčné nároky. Precíznou a odbornou pokládkou s  dodržianím pracovných postupov predchádzame neskoršiemu opadávaniu, odúvaniu a poškodeniu obkladov, čím šetríme vaše peniaze. Nechajte obkladačské práce na nás a budete si môcť nerušene užívať bezproblémový chod svojej domácnosti.

Neviete si vybrať vhodný obklad alebo vypočítať koľko balení z ktorej farby potrebujete kúpiť? Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom vhodného materiálu, vzoru, farieb a vypočítame potebné množstvá.

Špecializujeme sa na rekonštrukcie bytových jadier a domov, nebytových priestorov, spolupracujeme aj s bytovými spoločenstvami pri celkovej obnove bytových domov.

Komplexnosť našich služieb

Komplexnosť služieb, to je to, čo Vám chceme ponúknuť. Vyriešime Vašu rekonštrukciu ako stavbu na kľúč. Zabezpečíme aj elektroinštalačné prácevodoinštalatérske prácemurárske práce, osadenie sanitymontáž a výmenu okien a dverí, maliarske prácestolárske práce

Cena pokládky obkladov a dlažieb

Cena obkladačských prác sa odvíja od druhu a rozmerov zvoleného obkladu a od pristoru v ktorom sa obkladačské práce realizujú. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Pripravíme Vám cenovú ponuku šitú na mieru. Cenu obkladačských prác s Vami vopred dohodneme a odkonzultujeme.