Montáž kuchynskej linky

Ponúkame výrobu nábytku na mieru a montáž kuchynských liniek. Kuchyňu presne zameriame a odborne namontujeme. Poradíme vám s výberom materiálov, doplnkov, farebnosti a povrchových úprav.

Profesionálna montáž kuchynskej linky v Košiciach a okolí

Stolárske práce realizujeme na profesionálnej úrovni v súlade s najnovšími interiérovými trendami a technologickými postupmi.

Kuchynská linka na mieru vám umožní efektívne využiť celú plochu kuchyne. Kuchyňa bude prispôsobené presne pre váš interiér a nevzniknú tak žiadne hluché kúty, neželané výčlenky. Vďaka kuchyni na mieru bude mať každá vec svoje miesto. Rovnaké materiály v celom interéri vytvoria esteticky príjemné a harmonocké prostredie, čo oceníte hlavne ak je kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou časťou.

Okrem kuchynskej linky na mieru ponúkame aj montáž inde zakúpených sektorových kuchýň, prispôsobenie a narezanie pracovných dosiek, inštaláciu vstavaných spotrebičov.

Špecializujeme sa na rekonštrukcie a výrobu nábytku do domov, bytov a kancelársky nábytok, zariadenie predajní a pod.

Cena našich prác

Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Pripravíme Vám cenovú ponuku šitú na mieru. Cenu každého zásahu s Vami vopred dohodneme a odkonzultujeme.