Hodinový manžel

Pokazilo sa vám doma niečo? Potrebujete pomôcť s drobnou opravou? Potrebujete v domácnosti zásah na ktorý nemáte vhodné náradie? Sme tu pre vás. Využite našu službu Hodinový manžel. Sme partia multifunkčných odborníkov ktorí vám pomôžu s drobnými aj väčšími zásahmi v domácnosti.

Rozsah služby Hodinový manžel

Poskytujeme komplexné služby pri rekonštrukciách domov a bytov, ale aj drobné zásahy údržby a servisu pre domácnosti, byty, či kancelárie.

Inštalatérske práce

Výmena alebo oprava vodovodných batérií, umývadiel, sprchových kútov, WC, kuchynských drezov, inštalácia nových potrubí, opravy WC, čistenie odpadov a pod.

Murárske práce

Oprava odpadnutých obkladov a dlažieb, opadnutej omietky, prasklín a dier v stenách, maľovanie, sadrovanie, opravy sadrokartónových stien a stropov.

Elektroinštalačné práce 

Výmena a oprava nefunkčných vypínačov, zásuviek, inštalácia nových vypínačov, zásuviek, svietidiel, výmena ističov a káblov. Zapojenie a spustenie nových elektrospotrebičov: umývačky, práčky, sušičky, varnej dosky a pod.

Pokládka a výmena podlahy

Výmena pokládka plávajúcích podláh, dlažby, kobercov, montáž podlahových a prechodových líšt, prahov.

Montáž nábytku, dverí, doplnkov

Skladanie a montáž nábytku, doplkov, montáž kuchynských liniek, kúpeľnového nábytku, zavesenie obrazov, poličiek, oprava a výmena interiérových dverí, zárubní, kľučiek, zámkov dverí, vŕtanie do stien, zavesenie TV.

Upratovanie a práce na záhrade

Upratovanie po rekonštrukciách, pri sťahovaní, výmene podnájomníkov, záhradné práce ako kosenie trávnika, strihanie a orezávanie stromov, kríkov, údržba a čistenie bazéhov, natieranie plotov.

 

Komplexnosť našich služieb

Komplexnosť služieb, to je to, čo Vám chceme ponúknuť. Okrem služieb hodinového servisu sme tu pre vás aj pre rozsiahlejšie zásahy. Vyriešime Vašu rekonštrukciu ako stavbu na kľúč. Zabezpečíme elektroinštalačné práce, vodoinštalatérske práce, obkladanie, pokládku podlách, osadenie sanity, montáž a výmenu okien a dverí a stolárske práce

Cena našich prác

Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Pripravíme Vám cenovú ponuku šitú na mieru. Cenu každého zásahu s Vami vopred dohodneme a odkonzultujeme.